A tak pracują Pierwszaki ... /dodatkowe zdjęcia/

Poniżej prezentujemy efekty pracy zdalnej pierwszaków z zakresu edukacji plastyczno-technicznej. Ogromnie się cieszymy, że dzieci tak pięknie i starannie wykonują powierzone przez nauczycieli zadania.

W okresie kwarantanny powstawało wiele oryginalnych prac o różnej tematyce: Włóczkowe literki, Wiosna, Wiosenny pejzaż, Wielkanocne palmy i pisanki, Świąteczny mazurek, Sztuka ze śmieci, Pożeracz baterii, Wiejska zagroda, Żywioły, a także Kartki świąteczne z życzeniami dla służby zdrowia zamieszczone w II części na naszej szkolnej stronie.

Praca w domu wymaga wielkiego zaangażowania  zarówno dzieci jak i ich Rodziców, dlatego też tym bardziej jesteśmy dumne z naszych podopiecznych.

Dziękujemy Rodzicom za przesyłanie nam prac dzieci.

Kochane Pierwszaki – pozdrawiamy Was serdecznie, mocno ściskamy! Wierzymy, że już niedługo zobaczymy się w szkole!

Alina Stoń

Małgorzata Dwojakowska