Pedagog szkolny – Małgorzata Woś

Harmonogram pracy w roku szkolnym 2022/2023:

Budynek 2

10.35 –12.40

Budynek 1

------------

Praca zdalna pedagoga szkolnego

W związku z zawieszeniem funkcjonowania szkoły, spowodowanym zagrożeniem epidemicznym, uczniowie, rodzice i nauczyciele mają możliwość kontaktowania się z pedagogiem szkolnym telefonicznie pod nr tel. 783 527 502 lub on-line: za pośrednictwem dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej malgow@autograf.pl lub aplikacji Messenger. Wszelkie porady, konsultacje możliwe będą do zrealizowania w godzinach pracy pedagoga. Konsultacje osobiste w ważnych sprawach będą możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu.

Wszyscy uczniowie, którzy potrzebują pomocy lub zwyczajnie chcą porozmawiać mogą liczyć na wsparcie pedagoga szkolnego.

Ponadto w okresie ograniczenia funkcjonowania placówki, pedagog szkolny będzie zdalnie wykonywał inne zadania z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej w możliwym do realizacji zakresie.

Uczniowie, którzy uczęszczają w bieżącym roku szkolnym na zajęcia wychowawczo – profilaktyczne prowadzone przez pedagoga szkolnego będą otrzymywać – za pośrednictwem szkolnej strony internetowej/dziennika elektronicznego propozycje zadań, ćwiczeń do wykonania w domu.